Vize klubu

 

Advance Training je soukromý fitness klub s omezenou kapacitou. Jsme protikladem běžného masového přístupu, kde “nejlepší trenér” je ten, který dokáže prodat nejvíce hodin. V našem případě, se snažíme nabídnout služby v nejvyšší kvalitě a hodnotíme sami sebe podle spokojenosti a výsledků našich klientů. Od chvíle, kdy projdete dveřmi, se soustředíme výhradně na Vás a Vaše pokroky.

Klademe velký důraz na celoživotní vzdělávání našeho týmu trenérů, podmínkou je maximální nasazení a nadšení. U nás má celá hodina svůj směr a řád. Nestane se Vám, že byste měli pocit promarněného času, nebo si jen ledabyle odcvičili vašich 60 minut, chceme z Vás dostat to nejlepší. Jsme tu pro Vás a budeme Vám vždy oporou. AT je místo, kam chodíte kultivovat své tělo, projasnit svou mysl a dosáhnout skutečných výsledků.

Naše Motto:

– Dělej jen to, co miluješ a dělej to celým srdcem. – Nesnižuj kvalitu. – Vyvíjej se, uč se nezávisle na úspěchu. – Buď pokorný. – Dělej to, co funguje, neplýtvej časem – Dělej to, co učíš jiné.

Naše filozofie

V Advance Training chceme rozvíjet Váš potenciál, posunout Vaši víru a splnit Vaše očekávání. Chceme, abyste v našem klubu kromě trenéra našli i zdroj informací, motivaci a podporu. Nemusíte se bát, pokud dosud nemáte zkušenosti se cvičením a nevíte jak začít. Nikdo z nás Vás nebude soudit za Vaše minulá nebo současná rozhodnutí týkající se životního stylu. Nabídneme Vám znovu a znovu pomocnou ruku a pomůžeme Vám postupně dílčími kroky dojít k vytyčenému cíli. Jsme tu, abychom Vám nabídli alternativní možnosti a řešení, včetně zkušeností, které Vám pomohou dosáhnout zdravějšího životního stylu a pocitu spokojenosti. Sečteno a podtrženo jsme tu, abychom Vás dovedli k úspěchu. Úspěchem pro nás je, když nás nadále nepotřebujete, dokážete se správně rozhodovat a držet se Vámi zvolené cesty. I přesto většina našich klientů po dosažení jejich cílů nadále pokračuje ve vzájemné spolupráci. Nemusí se o nic starat a cení si jednoduchosti a podpory. Doufáme, že se u nás budete cítit jako doma, v přátelském prostředí. Nebudeme Vám prodávat zbytečné produkty, které nepotřebujete. Naším posláním je osobní trénink. Pokud Vám doporučíme např. výživový doplněk, tak pouze v případě, kdy věříme, že by pro Vás mohl být přínosem. Obecně suplementy spíše nedoporučujeme a zastáváme názor, že je lepší získat potřebné živiny z kvalitních neprocesovaných potravin. V jednoduchosti je krása, zdravý rozum a respekt k lidské fyziologii jsou pro nás odrazovým můstkem. Přesto že věříme v naše vědomosti, nejsme vševědoucí a zachováváme si pokoru. Vzájemně se společně radíme a posouváme dál naše možnosti. Služby pro Vás tak mají vyšší úroveň. Jak se říká, víc hlav víc ví. Advance Training je založen na nejvyšší kvalitě, špičkovém servisu a pozitivní energii. Tyto tři pilíře jsou pro nás základem pro osobní trénink. Chceme, abyste se cítili tak, že máte soukromí a je Vám při tréninku věnována 100% pozornost. U nás Vás nepošleme na rotoped či běžecký pás, abyste se sami rozehřáli. Soustředíme se na Vás od první minuty. Vážíme si Vaší důvěry v nás a naše metody a chceme překonat Vaše očekávání.

Photo Gallery :