image1
Mechanika zad
_MG_4772

Stuart M. McGill, PhD

Profesor biomechaniky páteře

Kineziologie, Fakulta aplikovaných zdravotních věd,
University of Waterloo,
Waterloo, Ontario, Kanada

www.backfitpro.com

Pro objednání výtisku knihy Mechanika zad, obraťte se na info@advancetraining.cz

Pro objednávky dalších knih Dr. McGilla, kontaktujte: mark-europe@backfitpro.com

Dr. Stuart M. McGill je profesorem biomechaniky páteře na University Waterloo v Kanadě. Jeho rady jsou často vyhledávané vládami, korporacemi, právními odborníky a elitními atlety a týmy z celého světa. Pravidelně je žádán o konzultaci obtížných případů spojených se zádovou oblastí. Je zakladatelem
www.backfitpro.com.

Advance Training –
výkonnostní tréninkové studio pro McGillovu metodu

Advance Training vzniklo jako moderní tréninkové studio, které využívá nejmodernější světově dostupné postupy v oblasti osobního trenérství. Našim cílem je, aby klienti dosahovali nejlepšího výkonu bez bolesti a postupného budování silného základu pro pohyb se zátěží.

Nabízíme individuální přístup vytvořený přesně na míru každému klientovi, včetně nastavení optimální kompenzace na začátku tréninkového procesu a důrazu na odpovídající stabilitu a mobilitu. To nám umožňuje dosáhnout správné tělesné funkce a redukovat negativní dopady na tělo v pozdějším stádiu procesu vytváření vytrvalosti, síly a tréninkové kapacity ve vztahu ke konkrétním pracovním nebo sportovním požadavkům.

Naší filozofií je neustálé zdokonalování praxe osobního tréninku, při současném respektování vědecky podložených pravidel zdravého pohybu, stejně jako dosahování trvalých výkonnostních výsledků. Advance Training je soukromé zařízení vybudováno na principech kvality, profesionálních služeb a odborného přístupu.

Práce Dr. Stuarta M. McGilla motivovala provozovatele centra, Paula Bielaka, k zavedení dalších diagnostických a tréninkových postupů. V současné době nabízí tréninkové centrum Advance Training pod vedením Dr. McGilla konzultace, diagnostiku a doporučení tréninkových programů v léčebné i sportovní oblasti.

Pokud máte bolesti zad, může vám tréninkové centrum Advance Training jako poskytovatel McGillovy metody nabídnout jedinečné služby – diagnostiku, vysvětlení funkcí a doporučení korektivních cviků, nebo poskytnout zpětnou vazbu pro vašeho současného lékaře nebo fyzioterapeuta.

Paul Bielak má 30 letou zkušenost ve sportu, zahrnující oblast bojových umění, bojových sportů, fitness a různých druhů posilování. Pracoval a studoval v Kanadě, Japonsku, Brazílii a Evropě. V současnosti žije a pracuje v Praze. Ve snaze najít rovnováhu mezi principy rehabilitace, prevence a vrcholových atletických výkonů, shledal Paul Bielak pro svou práci nejrelevantnější McGillovu metodu, která mu poskytla nejvhodnější řešení a vysvětlení principu mechaniky zad. Dnes využívá principy Dr. Stuarta M. McGilla jako základ pro práci ve všech nabízených disciplinách, stejně tak jako základní hygienu zad pro své klienty.

Paul v současnosti nabízí pro trenéry, laiky a společnosti ve střední Evropě také semináře a praktické workshopy založené na knize Mechanika zad, přičemž pravidelně cestuje do Kanady na další konzultace a studium u Dr. McGilla.