image1
Výživa

Zdravá strava má tělu pomoci růst a regenerovat se. Každý člověk je jedinečný, proto neexistují univerzální řešení. Roli hraje genetika a v nemalé míře Vaše zvyky, životní styl, aktuální zdravotní stav a cíle, kterých chcete dosáhnout. Jen v případě, že doplníte všechny klíčové živiny, které Vašemu tělu často chybí, můžete dosáhnout vytyčených cílů.

Na trhu existuje spousta “zázračných” řešení, předhánějících se v prvenství o nejlepší dietu! Žádné Vás ale nenaučí, jak Vaše tělo opravdu funguje a jak se k němu chovat s respektem a úctou. My nenabízíme stejné řešení pro všechny, univerzální koncept neexistuje. Jsme tu od toho, abychom Vás naučili, co Vaše tělo potřebuje. Společně najdeme udržitelnou strategii, vyhovující Vašemu životnímu stylu tak, abyste žili s vlastním tělem v harmonii a dokázali naplnit jeho potřeby.

Chceme Vám předávat své vědomosti a naučit Vás samotné, co je pro Vaše tělo nejlepší a jak si správně vybrat. Je to mnohem efektivnější způsob než pouhý výčet toho, co smíte a nesmíte.

Trenér by měl být Vaším rádcem a předat Vám své zkušenosti, díky nimž se budete moci svobodně rozhodnout a vybrat si správné potraviny. Pouhé slepé následování pouček nikdy nepovede k trvalé změně.

Celý AT tým se výživou zabývá a společně jsme dokázali dovést naše klienty k úspěšnému cíli. Strava ovlivňuje Váš výsledek ze 70 procent. S nezdravým stravováním daleko nedojdete. Není kalorie jako kalorie. Každé jídlo se chová v těle jinak. Velmi důležité role hrají kvalita stravy, procesy výroby, příprava a v neposlední řadě i Vaše emoce. Obecné doporučení o výživě samozřejmě dostanete již při tréninku. Pro hlubší analýzu Vašeho stravování máme v našem týmu výživovou specialistku, která je připravená Vám individuálně sestavit jídelníček přímo na míru. Posoudí Vaše současné stravování, určí případné nedostatky a upraví Váš jídelníček se zohledněním Vašeho životního stylu, zdravotního stavu a fyzické zátěže.

Ve velkých fitness centrech často chybí interakce mezi Vaším trenérem a výživovým poradcem, dostáváte protichůdné a matoucí informace. Viděli jste někdy diskutovat výživového poradce s trenérem o Vašich individuálních potřebách? A v tom se právě my v AT lišíme. U nás je spolupráce trenéra a výživového poradce samozřejmostí. Společně pro každého z Vás hledáme to nejlepší.

Je jasné, že maratonec, vzpěrač, víkendový sportovní nadšenec nebo úplný začátečník potřebují každý naprosto něco jiného. Proto klademe důraz na Vaši jedinečnost, Vaše individuální energetické potřeby, případná zdravotní omezení, cíle a časové možnosti předtím, než Vám doporučíme, jak se vhodně stravovat.

Chceme společně s Vámi najít udržitelnou variantu. Takovou, abyste se cítili lépe po všech stránkách fyzicky i psychicky. Natlačit Vás do řešení, které bude nepříjemné a stresující, nevede k dlouhodobým výsledkům. Vyzkoušejte výživové poradenství v AT za 1800Kč. Sjednejte si konzultaci zde: info@www.advancetraining.cz

V ceně je již zahrnuta analýza Vašeho stravování a návrhy úprav, které Vám přehledně vysvětlíme. Po domluvě je možné sestavit dlouhodobý výživový plán, šitý přesně na míru Vašim potřebám.